Хто може стати учасником фестивалю?

Як ми вже писали, наразі триває реєстрація учасників на фестиваль “Тарас Бульба-2018”, яка проходитиме до 25 лютого. А поки в нас ще залишилось небагато часу до того, як ми дізнаємось 12-ку гуртів, які будуть запалювати рок-н-рольні вогні на сцені найстарішого фестивалю країни, ми вирішили підготували для вас невеликий аналіз гуртів, які вже встигли пройти модерацію. Їх вже назбиралось магічна кількість – 73 учасники.

Фото Фестиваль "Тарас Бульба".

На офіційному сайті фестивалю на сьогоднішній день пройшли реєстрацію 73 колективи. Рок-команди допущені до участі у конкурсній частині фестивалю та вже зовсім скоро боротимуться за право стати одним із 12-ти дванадцяти учасників “Тарас Бульба”.

Частина виконавців вже мають неабиякий фестивальний досвід, проте більшість учасників є досить молодими. Можливо, що для багатьох “Тарас Бульба” може стати першим серйозним кроком на сходинці до Олімпу рок-музики. Середній вік існування гуртів складає 4-5 років. Так, “найдорослішим” гуртом на фестивалі можна буде назвати формацію “Outside”, чий досвід роботи у музичній сфері складає 22 роки, а “наймолодшими” є такі гурти, як “Ловець снів”, “Елен Каре”, “Фабі Начі” та “VНОЧІ”, які зібрались у 2017 році.

Прийшов час розповісти і про жанрове розмаїття гуртів, які в майбутньому можуть зіграти на сцені “Тарас Бульба”. Переважна більшість гуртів грає суміш альтернативного року і поп-року (що на сьогодні є одним із найпопулярніших та найгармонічніших напрямів) – 13 гуртів, або яскраво виражений металкор – 11 гуртів. Київський гурт “MniShek” знайшов себе в фолк-році, а їх колеги із “The Roast Ramble” – в блюзі. Гості із Чернівців “Мах на Мах” не згідні з тим, що хард-рок залишився у 70-х, а гурт “Джа Пре” не погоджуються, що реггі – це тільки 60-ті. Коли вже згадуємо піджанри популярні у 90-ті, то слід і згадати блек-метал, який гідно представляють хлопці “Горинь” зі Славути.

Фото Фестиваль "Тарас Бульба".

А цього року на сцені фестивалю може зіграти “Франко”. І мова не про відомого Каменяра, а про ніжно-тендітну музику у стилі інді від гурту із Запоріжжя. А ось “Ефект Пам’яті” має гасло “Маєм бажання – шукаєм можливості!”. А кращої можливості заявити про себе країні, ніж виступ на “Тарасі Бульбі” і годі шукати. Наприклад, основний принцип життя музикантів гурту “SOLARIS”- це “Немає шляху до щастя – шлях і є щастя”.

Без сумнівів, що фестиваль – це також шматочок щастя. Гурт “BARAHTA” – учасники “Х-фактору”, їхні пісні входять в найкращі чарти країни, вони запалюють кожний захід своєю енергетикою. Чи відомо вам що таке божевілля? Чи знаєте як воно виглядає? Але ви точно зможете його почути! Тому що на сцені фестивалю може зявитися колектив “Bojevilla”, який виконує музику у напрямку хаотичного хардкору.

А ось для легкості почуттів та ритмів варто звертатися до гурту “Позичений час”, чия ніжна мелодика та тендітний вокал розчулить найсуворішого рокера. Вони вважають, що творчість повинна бути легкою і позитивною, бо надто у світі вистачає негативного, а час, проведений з ними, це найліпші музичні митті життя. Гурт “Свой среди…” якісних музикантів і хороших конкурентів. Музика хлопців – це синтез гранжу, фолку та хардкору. Як ви могли помітити наші конкурсанти – це суміш енергії та креативу, божевілля та миру, мелодики та хаосу.

Всі вони різні, але об’єднує їх одна ціль – створювати якісний контент та вплинути на розвиток і формування української рок-музики.

Фото Фестиваль "Тарас Бульба".

Як висновок, цього року на фестивалі буде гаряче як ніколи! Кожна команда варта на перемогу у відборі, але журі буде суворим і на фестиваль потраплять 11 найкращих рок-гуртів.

Нагадаємо, що 1 гурт можуть обрати слухачі, проголосувавши на офіційному сайті. Варто відзначити, що реєстрація конкурсантів триватиме до 25 лютого, і саме Ви можете додати нових музичних кольорів фестивалю і розширити його географічні межі, створивши незабутньо-драйвовий фест!

А ми радимо гуртам, які ще з якихось причин не подали заявку, скоріше це зробити, щоб не втрати шанс отримати неоціненний досвід і теплі спогади. Подати заявку можна за посиланням.

Фото Фестиваль "Тарас Бульба".

Close Menu